İletişim Bilgileri

TERCUMAN EĞİTİM BİLİM TEKNİK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MERKEZİ

  • Yetkili Kişi: HARUN PEHLİVAN
  • Telefon numarası: +90 (538) 417-62-30
  • Adres: YENİ MAH MİMAR SİNAN SOKAK NO ::2, SULUOVA, Amasya, 05500, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

20 Dakikada Kolayca Blogunuzu Açın

10.02.2017 17:38

Bir blog veya web sitesi için bir fikriniz var, ancak tüm adımlar ve teknoloji yüzünden bunalmış durumda mısınız?

İnanın ben de bu yollardan geçtim. Bütün büyük, ünlü blogçular da bu yoldan geçti. Hiç birimiz bu yola herhangi bir teknik bilgi birikimi ile başlamadık.

Bugün gün de ayda yüz binlerce ziyaretçisi olan seyahat blogları, teknoloji blogları, makyaj blogları, kişisel bloglar bloglarından binlerce lira kazanıyorlar.

Tabii kazandıkları sadece maddiyat ile de sınırlı değil. Aynı zamanda bir üne, bir otoriteye de sahipler. Bloglarının kendilerine açtıkları kapıları hayal bile edemezsiniz. Onlar da başlında emin olun edemiyordu.

Ben de onlardan birisiyim. Sadece insanlara küçücükte olsa bir faydam dokunsun mantığı ile açtığım blogum karşıma öyle kapılar açtı ki, en başta hiçbir maddiyat beklentisi olmadığım blogumdan önce küçük ek gelirler elde etmeye başladım.

Sonra ise bu gelirler full zamanlı çalıştığım işte aldığım maaşı geçemeye ve hatta katlamaya başladı. Ben de full zamanlı çalıştığım işten istifa edip, full zamanlı blogçuluk yapamya başladım.

Küçük umutlarla başladığım iş hayatımı iademe ettirmeye ve bir süre sonra ise hayatım oluverdi. Şimdi ise tüm heyecanım ve home office hayatım ile blog yazarak hayatımı kazanıyorum.

Bu işin gerçek anlamda ustası olmayabilirim ancak, bir blog nasıl açılır, nereden başlanır, nasıl ilerlenir çok iyi bilirim.

Size de kendi geçtiğim yolları bire bir gösterebilirim. Benim başladığım zamanlarda böyle rehberler olmadığı için bunun eksikliğini çok çekmiştim.

Bu işi bir öğreneyim, öğrenmek isteyenlere en doğru yolu göstereceğim diye zamanında kendime söz vermiştim.

Ve şimdi o rehberi hazırladım. Siz de blog açma rehberimi takip ederek, blog nasıl açılır, maliyetli nedir, nasıl başlanır, nerden başlanır, doğru adımlar nelerdir tek bir yazıda okuyabilir ve blogunuzu açabilirsiniz !
alt text

Blog Nasıl Açılır: